Шотландія – Данія: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 15 лис 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Шотландія – Данія.

У цій групі вже все зрозуміло. В принципі матч жодного значення не має. Данці давно вже відібралися – з фантастичними результатами. За весь відбір лише один гол пропущено. Шотландія спокійно готується до стиків, в які вона потрапляє. Хороший цикл команда провела. Можливо, виступ на Євро спонукав на це команду й дозволив досягти ментального прогресу.

Думаю, це та гра, де треба чекати на забиті м’ячі. Навряд чи хтось тут закриватиметься. Тут треба й тим, й іншим показати свій рівень, щось перевірити. Щоправда, данцям і нема чого перевіряти. Чекаю на відкритий футбол.

Щиро кажучи, не дуже розумію букмекерську лінію. Тотал більш як 2 м’ячі з можливістю повернення за 1,88 – це просто чудова ставка. Впевненість – 8 за 10-бальною системою.

Ординар: Повернення
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/15 лис
Шотландія – Данія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус $25 від William Hill
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора William Hill надає бонуси гравцям з СНД. Відтепер нові клієнти, які раніше не заводили рахунок на сайті контори, отримають вітальний кеш-бонус на перший депозит в розмірі 100% – до 25 доларів або євро. Для цього необхідно пройти реєстрацію на російській версії спортивного сайту William Hill і у відповідній графі ввести промо-код RUS25. Мінімальна сума депозиту для участі в акції дорівнює $20/€10. Зауважимо, що мінімальна сума депозиту в доларах США – $20, в євро – €5.
1534 2
Всі бонуси William Hill
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі