«Шкупі» – «Динамо» Загреб: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

22:00, 26 лип 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів «Шкупі» – «Динамо» Загреб.

Результат першого матчу на стадіоні «Максімір» в Загребі став в усіх значеннях сенсаційним. Нічию 2-2 із македонським «Шкупі» в Хорватії сприйняли поки що спокійно, як непорозуміння. Все ж таки є ще повторний матч.

Для загребського «Динамо», що останнім часом звикло виступати в груповому турнірі Ліги Чемпіонів, гіпотетичний «невихід» до наступного етапу сприйматиметься як катастрофа, тому, думаю, підопічні Анте Чачіча зроблять все від себе залежне щоб зрештою уникнути ганьби і пройти далі. Нагадаю, що переможець цього матчу виходить на «Людогорець», який в першому матчі розбив ірландський «Шемрок Роверз» з рахунком 3-0.

В другому поєдинку з боку хорватів вже не буде недооцінки суперника і «Динамо» понесеться зі стартових хвилин в атаку. Якщо представникам Загреба вдасться забити ще в першому таймі – то все піде за сценарієм фаворита і македонці почнуть нервувати і як наслідок регулярно порушувати правила. Якщо ж навпаки футболісти «Шкупі» нав’яжуть боротьбу супернику і у «Загреба» нічого не виходитиме – то не виключені вже грубощі з боку чемпіона Хорватії. Виходячи з цього моя ставка на цей поєдинок «Червона картка – Так» за 4.00 від Favbet. Щасти Вам!

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
22:00/26 лип
«Шкупі» – «Динамо» Загреб
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі