Щоденний експрес: стабільність греків, впевненість бельгійців

21:45/09 лис '16
Грає

Розпочинаються товариські матчі збірних. 9 листопад в Афінах збірна Греції прийме команду Білорусі, а в Амстердамі силами поміряються Нідерланди та Бельгія. Прогнозувати подібні неофіційні ігри досить складно, але ми вважаємо, що греки зможуть засмутити наших північних сусідів. Також невеличку перевагу надаємо бельгійцям, які при Роберто Мартінесу демонструють феноменальну гру в захисті. Граємо експрес із коефіцієнтом 3.11.

Греція – Білорусь

Чемпіони Європи 2004 року готуються до матчу з Боснією і Герцеговиною. В своїй групі елліни стартували із трьох перемог і планують продовжити успішну серію 13 жовтня. Німецький наставник греків Міхаель Скіббе змінив застарілу захисну модель, що була зазвичай притаманна цій збірній. Тепер греки частіше підключають крайніх захисників, грають розкутіше в центрі. Збереглась надійна гра в обороні, але додалась гострота попереду від молодих Кареліса і Фортуніса. Мітроглу, Манолас, Самаріс, Папастатопулос, Торосідіс – всі на піку форми у своїх клубах. У білорусів поки що одні розчарування у відборі на ЧС-2018. Колектив Хацкевича після сенсаційної мирової з французами гучно програв нідерландцям, а потім безславно осоромився в Борисові з Люксембургом. Білорусь готується до гри з болгарами і греки чимось схожі за стилем. В Афінах господарі виступають вдало і мають загальну серію із 5 поспіль перемог. Ризикну припустити, що повториться сюжет 2006 року, коли Греція обіграла Білорусь 1:0 в аналогічній товариській грі. Пропоную ставку «перемога Греції і ТМ 4.5» за 1.86 від БК Winline.

Нідерланди – Бельгія

Принципова заруба сусідів! Незважаючи на товариський статус, ця гра обіцяє бути яскравою і багатою на події. Своїм фаворитом я вважаю бельгійців. По-перше, гості при Мартінесу не пропускають. По-друге, склад «Дияволів» набагато зіграніший і потужніший. По-третє, нідерландська команда перебуває в пошуку оптимального складу – лава запасних набагато поступається в класі основі «Помаранчевих». По-четверте, востаннє Нідерланди обігрували Бельгію в далекому 1996 році. По-п’яте, команди готуються до матчів відбору з Люксембургом та Естонією відповідно – суперники прохідні. Ставлю на «перемогу Бельгії з форою (0)» за 1.67.

Експрес: Програш
1. Греція – Білорусь
09.11.2016 21:15 ЕЕТ
Товариський матч
2. Нідерланди – Бельгія
09.11.2016 21:45 ЕЕТ
Товариський матч
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0