Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 3,42

21:45, 10 вер 2019
У вівторок завершується черговий цикл матчів збірних, присвячених кваліфікації до чемпіонату Європи – 2020. З усіх поєдинків ми обрали два Люксембург – Сербія та Чорногорія – Чехія, зібравши коефіцієнт 3,42.

Люксембург – Сербія

Батьківщина Жерсона Родрігеса колись вважалася карликом на футбольній мапі. Втім, з відвертого аутсайдера Люксембург перетворився в непоступливого суперника. Так, вийти на великі турніри це ще досі залишається нездійсненою мрією, проте зіпсувати життя лідерам – цілком до снаги.

Усі ми бачили, як люксембуржці самовіддано грали проти збірної України і вдома, і на виїзді. У сербів атакувальний потенціал очевидно гірший, аніж у команди Шевченка, тому в гостях їм буде непереливки.

Навряд чи Люксембург здолає вдома Сербію, проте повинен уникнути розгрому. Фора (+1,5) за 1,84 виглядає перспективно. Принаймні зіграла в обох матчах проти України.

Чорногорія – Чехія

Команда Шилгави несподівано програла Косово в гостях, що дещо погіршило перспективи в кваліфікації до Євро-2020. Тепер Чехії потрібно обов’язково брати очки в Чорногорії. Перший очний матч завершився впевненою перемогою 3:0, тому таке завдання має досить реальний вигляд.

Чорногорці зірок з неба не ловлять. Збірна набрала лише 2 пункти в 4 матчах відбору. Однак повинна зіграти краще, ніж у першій грі з Чехію. Цьому можуть допомогти проблеми з обороною в суперника.

Чехи стабільно забивають, це траплялося в 6/7 останніх матчах (винятком стала лише гра з Англією). Чорногорці вдома також вміють відзначатися, особливо коли суперник зацікавлений в тому, щоб здобути перемогу на виїзді та йде вперед великими силами. Це якраз той випадок, коли нічия нікому не потрібна, тому голи повинні бути з обох боків.

Експрес: Програш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/10 вер
Люксембург – Сербія
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/10 вер
Чорногорія – Чехія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0