Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 2.89

19:00, 07 вер 2019
Грає
Тривають зустрічі 5-го туру відбору до Євро-2020. Сьогодні на розгляді дві гри у нашому традиційному експресі. Спочатку робимо ставку на гостей у протистоянні Косово – Чехія. Потім пропонуємо повірити у атаку Ісландії проти Молдови. Граємо двійник із коефіцієнтом 2.89.

Косово – Чехія

Косовари поки успішно відіграли три гри у групі «А». Хлопці Бернара Шалланда ще не грали проти основних фаворитів, але дві стартові мирові проти Болгарії та Чорногорії можна вважати успішним результатом. Потім була виїзна перемога над тими ж болгарами з рахунком 3:2, яку гостям приніс пізній гол Ельбасана Рашані на 93’ хвилині. Тепер на Косово очікує непросте випробування у вигляді міцної збірної Чехії.

Команда Ярослава Шильгави стартувала у відборі із розгромної поразки 0:5 на полі Англії. Дійсно, гра видалася повністю провальною, адже чехи виглядали ну зовсім безпорадними. Все ж, потім були дві домашні перемоги над Болгарією 2:1 та Чорногорією 3:0. У даних зустрічах варто відмітити звичну для чехів впевненість, коли вони грають у рідних стінах. Так, гостьові зустрічі – зовсім інша історія, там наші сусіди дванадцять виїздів у ряд то перемагають, то програють. Як бачимо, Чехія або викладається і виконує завдання тренерського штабу, або втрачає контроль над ситуацією.

Враховуючи турнірну мотивацію та розклад суперників, де реально збірна Англії претендує на впевнене лідерство, Чехія сьогодні зобов’язана брати надважливі залікові бали на полі Косово. Тому для двійника пропоную взяти позицію «перемога Чехії із форою (0)» за коефіцієнт 1.68 від БК Favbet.

Ісландія – Молдова

Усі знають, наскільки потужно збірна Ісландії грає вдома. Тут колектив Еріка Гамрена досить невдало показав себе у елітній групі Ліги Націй, але потім відмінно зіграв проти Албанії 1:0 та Туреччини 2:1 у відборі до Євро-2020. Поразка 0:4 від Франції чітко продемонструвала, що Ісландія вже не така небезпечна, як була на Євро-2016. Так само результати острівної команди на ЧС-2018 можна вважати провальними. Але будьмо реалістами – Ісландія проти слабших суперників у рідних стінах стабільно демонструє позитивну динаміку.

Молдова виграла усього один виїзний поєдинок із попередніх шістнадцяти. При цьому наші сусіди у середньому в даних зустрічах пропускали по 2.2 голів за гру. Команда Олександра Спірідона стабільно може потріпати нерви усім суперникам по відбору, та серйозну конкуренцію ніколи не складає. Саме тому гра проти Ісландії буде черговим шаблонним матчем.

Вірю у господарів. Мені подобається їх запал та бажання випередити Туреччину у битві за другу сходинку. Зіграний склад, божевільна атмосфера на «Лаугардалсволлурі» у Рейк’явіку, мотивація покращити різницю голів наштовхує мене зіграти ставку «інд. тотал Ісландії більше 2» за коефіцієнт 1.72 із можливістю повернення.

Експрес: Програш
Євро-2020. Кваліфікація. 5-й тур
16:00/7 вер
Косово – Чехія
Євро-2020. Кваліфікація. 5-й тур
19:00/7 вер
Ісландія – Молдова
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0