Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 2,65

17:00, 09 лип 2019

В рамках традиційної рубрики «Щоденний експрес» поговоримо про парні протистояння на Вімблдоні, які несправедливо залишаються поза увагою.

Маркус Деніелл/Веслі Кулхоф – Іван Додіг/Філіп Полашек

Пара Додіг/Полашек на цьому турнірі творить чудеса. Хорват раніше грав з іншими тенісистами, з Полашеком вони об’єдналися на турнірі в Антальї, який проходив перед стартом Вімблдону. Там вони відразу дійшли до фіналу. А вже в Лондоні вони відразу ж вибили Джеймі Маррея і Нілу Скупскі, причому поступалися 1:2 за сетами. Не помітили вони на своєму шляху Монро і Мішу Звєрєва. А в 1/8 фіналу хлопці перевершили дуже сильну пару Мектич/Шкугор, і знову в трьох партіях. Просто в вогні Додіг і Полашек. До цього Мектич і Шкугор, до речі, вибили Енді Маррея і П’єра-Юга Ербера.

Деніелл і Кулхоф також виступають вище очікувань, але серед їхніх перемог немає однієї, яка б виділялася. Всі їхні суперники в цілому були приблизно їхнього рівня. Примітно, що більше всіх проблем їм доставили Норрі і Мунарі, які взагалі парниками не є, але вели за сетами 2:0.

Тут явно треба ставити на Додіга і Полашека, які зловили хвилю, обігрують дуже сильні дуети. Для них Деніелл і Кулхоф – це вже не щось позамежне.

Чань Хао Чин/Латіша Чань – Елізе Мертенс/Аріна Соболенко

Дев’яті сіяні Чань і Чань є фаворитами в цьому матчі, хоча Мертенс і Соболенко посіяні під 6-м номером. Справа в тому, що Аріна невдало грає останнім часом, і до трави їй ніяк не вдається пристосуватися.

Чань і Чань досвідчена пара, багато тонкощів вони знають, майстерно діють біля сітки. Але бачив їх матч з Гренефельд і Шуурс перед стартом Вімблдону, їм дуже важко справлятися з тиском могутніших дуетів, які володіють хорошим прийомом і потужно пробивають з задньої лінії. Мертенс і Соболенко якраз такі. Можливо, вони не в такій формі, як навесні, коли вигравали турніри в Маямі і Індіан-Веллсі, але їм під силу взяти сет.

Експрес: Виграш
Вімблдон-2019. 1/4 фіналу
17:00/9 лип
Маркус Деніелл/Веслі Кулхоф - Іван Додіг/Філіп Полашек
Вімблдон-2019. 1/4 фіналу
15:00/9 лип
Чань Хао Чин/Латіша Чань - Елізе Мертенс/Аріна Соболенко
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0