Щоденний експрес: голи на «Ахмат-Арені», шанси для молоді в Харкові

21:00/15 лис '16
Грає

Наш постійний випуск щоденних експресів пропонує вам розглянути дві товариські гри, які відбудуться 15 листопада. О 18:00 в м. Грозний на «Ахмат-Арені» збірна Росії проекзаменує команду Румунії. Товариський характер гри, ротація складів та домашня мотивація господарів підштовхують нас зіграти позицію на ТБ 2 голів. О 21:00 наша збірна в Харкові спробує потішити місцеву публіку гарним результатом. Гадаємо, що найближчий резерв команди Шевченка покаже себе вдало, тому чекаємо на забиті мячі від України. Граємо експрес із коефіцієнтом 3.01.

Росія – Румунія

Станіслав Черчесов особливо погоди не зробив, очоливши збірну Росії. Проблеми в захисті як були, так і залишилися. Дві принизливі поразки поспіль від Коста-Рики та Катару лише збільшили потік тролінгу в бік російських футболістів. Критика від експертів, вболівальників та міністра Мутко додають спекотності простій товариській грі з румунами. Від збірної Росії чекають не просто перемоги, а переконливої вікторії в Грозному. Румуни їдуть після важкого матчу з поляками, з кадровими втратами і просто відбути номер. Хоча в господарів теж є втрати. Думками більшість лідерів вже у своїх клубах – на вихідних важливі матчі в РФПЛ. Я очікую «верховий» матч, адже по-іншому росіяни не грають останнім часом. Можна було б взяти чисту перемогу наших сусідів, але я оберу обережнішу ставку «ТБ 2 м’ячів» за 1.75 з можливістю повернення.

Україна – Сербія

Прекрасний шанс має тренерський склад нашої збірної для перевірки найближчого резерву. Очікую на появу Циганкова, Беседіна, Караваєва та інших. Сербія відіграла надважкий матч з Уельсом, запоровши мені «Ризик дня». Колектив Мусліна також зіграє резервним складом, адже деякі основні гравці вже покинули розташування збірної. Крім того, під питанням поява небезпечного Тадича, якому розбили ніс в Кардіффі. За таких умов вважаю нашу команду невеличким фаворитом. Без перебільшення можу сказати, що вірю в голи від України! Харківська публіка давненько вже не бачила ігор збірної – треба віддячити вболівальникам, які завітають підтримати «Жовто-синіх» на «Металіст». Ставлю «ІТ України більше 1» за коефіцієнт 1.72 з можливістю повернення від БК «Парі-Матч».

Експрес: Програш
1. Росія – Румунія
15.11.2016 18:00 ЕЕТ
Товариський матч
2. Україна – Сербія
15.11.2016 21:00 ЕЕТ
Товариський матч
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0