«Шериф» – «Шахтар»: прогноз і ставка Вадима Скічка

19:45, 15 вер 2021
Юрій Вернидуб проти «Гірників». Таке часто траплялося в УПЛ, але у єврокубках вперше. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко ділиться своїм баченням матчу в Тирасполі.

Честь і хвала «Шерифу» за вихід до основної стадії змагань через усі раунди кваліфікації, але важко собі уявити що тираспольці сильно повпливають на розподіл місць у групі. Для молдовського футболу сам факт участі їхнього чемпіона у ЛЧ – це вже досягнення. Авжеж, хлопці Юрія Вернидуба старатимуться кусатися, але відсутність досвіду гри на такому високому рівні має датися взнаки. Тому я вважаю, що навіть у виїзній грі «Шахтар» має бути ближчим до трьох очок.

Футбол Роберто Де Дзербі у «Шахтарі» стає все більш зрозумілим і окресленим. Подобається здорова агресія у діях донеччан. У попередніх трьох виїзних іграх «Гірників» вони неодмінно забивали у першому таймі, зокрема «Монако». «Шериф» слід поважати, але попри це грати з ним у свій футбол. Що раніше «Шахтар» заб’є у Тирасполі, то легше буде контролювати гру.

Виграй 2000 гривень у конкурсі «Час перших» до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
19:45/15 вер
«Шериф» - «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі