«Шериф» – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:45, 15 вер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Шериф» – «Шахтар».

Прохідним матч для «Шахтаря» важко назвати. Адже його суперник дорогою до групи ЛЧ показав себе цілком боєздатним колективом, недооцінка якого має фатальні підсумки. Інтернаціональний колектив виглядав одним цілим і не дав слабинки навіть у зустрічах із маститими хорватськими талантами.

Але хто б що не казав, а цю молдавську казку я для себе бачу максимумом «Шерифа», коли команда і так стрибнула вище своїх можливостей. Тому на новому рівні все вже буде вирішувати не доля випадку, а індивідуальний рівень гравців та тактика.

У цих компонентах «Шахтар» однозначно сильніший. І навіть попри не завжди надійну гру в обороні, прогнозую, що у Тирасполі «Гірники» виграють без особливих проблем.

Виграй 2000 гривень у конкурсі «Час перших» до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
19:45/15 вер
«Шериф» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі