«Шериф» – «Реал Мадрид»: прогноз і ставка Артема Франкова

22:00, 24 лис 2021
Новий експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Шериф» – «Реал Мадрид».

Сенсаційний прохід інтернаціоналу Юрія Вернидуба в групу, а потім приголомшливий старт у ній стали «притчею во язиціх». Захоплення дещо вщухли після двох поразок від «Інтера» по 1:3. Вони не скасовують високої оцінки виступу тираспольської команди в цілому, але змушують дуже сумно оцінювати її шанси в майбутньому поєдинку з «Реал Мадридом».

Далі слідує лірична фраза: «тим більше за всього професіоналізму «реалістів» їх не зрозуміють, якщо вони не доб’ються реваншу за приниження в Мадриді…». Стоп! А чи не начхати на це сучасним профі? Чи не припустити нам, що для «Реала» важливим є лише комфортне завершення змагань у групі? Втім, саме для цього потрібна перемога у Тирасполі.

На жаль, пристойних кофiв на перемогу «Реала» нам не дадуть, тому потрібно ловити фори або йти зовсім убік… Особисто я із задоволенням зробив би ставку на тотал ударів гостей взагалi – штук 25, але поки що не спостерігаю такої ставки. Що ж, доведеться шукати «з перламутровими». Згадуючи до того ж, що навіть у найпровальніших матчах «Шериф» забивав.

Моя ставка: обидві команди заб’ють 1,86.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/24 лис
«Шериф» – «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
45
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі