«Шемрок Роверс» – «Лудогорець»: прогноз і ставка | Інтенсивність атак «біло-зелених» зросте

22:00, 26 лип 2022
Переміщуємося до столиці Ірландії, де місцевий чемпіон, перед рідною публікою намагатиметься нав’язати конкуренцію невмотивованим болгарам. Чого саме очікувати від поєдинку, розбираємо нижче.

Очікувано, що після першого матчу у Розграді інтрига в парі була повністю вбита. «Лудогорець» тотально переграв менш майстровитих ірландців в першій половині, відвантаживши тим пару банок, а у другому таймі, за відносної ігрової рівності, під завісу зустрічі болгари поставили жирну крапку в протистоянні й зняли остаточно всі питання.

Зрозуміло, що у зустрічі-відповіді абияк фаворит грати не стане, але в той же час включати свій максимум протягом усіх 90 хвилин «Лудогорцю» ні до чого. Знову ж таки, повертаючись до поєдинку тижневої давності, бачимо дві кардинально різні половини, з різною інтенсивністю з боку болгар.

А ось мотивація чемпіона Ірландії полягає в тому, що грати належить при рідній публіці у найпрестижнішому турнірі в Європі. Власне, коли ще доведеться показати себе в ЛЧ цього року? Складно сказати, як справи підуть з результативністю, адже розкрити міцну оборону чемпіона Болгарії вкрай складно.

Звернути увагу хотілося на той факт, що у другій половині першого матчу Шемрок мав перевагу з контролю м’яча (51:49), і за ударами (6:5), і за кутовими (5:1). Акцент хотілося б зробити саме на останньому пункті із корнерами. У рідних стінах на внутрішній арені «Роверс» в середньому подає на 3 кутових більше, ніж у гостях й крайній матч проти «Дроеди» тому яскраве підтвердження (12 одноосібно).

Також, за останні пару місяців можна згадати і домашні зустрічі з «Богеміанс», «Слайго Роверс», «Сент-Патрікс», «Фінн Харпс», де «обручі» відзначилися такою кількістю підходів до кутового прапорця – 8, 8, 10, 10 відповідно. Акцент у бік даного статистичного показника зрозумілий, так чому б не заграти його в конкретно взятому випадку?

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
22:00/26 лип
«Шемрок Роверс» – «Лудогорець»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24319 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі