«Шарлотт» — «Нью-Орлеан»: прогноз і ставка. «Пелікани» програють «шершням»

02:00, 10 тра 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Шарлотт Хорнетс» прийме «Нью-Орлеан Пеліканс».

«Шарлотт»

З кінця квітня «Шарлотт» череду є перемоги і поразки, але до складу вже повернувся Ламело Бол, що може допомогти «шершнями» максимально швидко закріпитися в топ-10. У разі перемоги над «пеліканами» без шансів на плей-оф «Шарлотт» вже не залишиться.

У рідних стінах «Хорнетс» виграли п’ять з останніх восьми боїв, а проти ослабленого опонента, та ще й при такій серйозній мотивації цілком можуть розраховувати на вікторію.

«Нью-Орлеан»

«Пелікани» з середини квітня не поступалися в двох поспіль зустрічах, проте, схоже, що час минув, так як доведеться грати без двох ключових гравців команди. Інгрем в лазареті, куди потрапив на невизначений термін і Зайон Вільямсон. Ця пара в середньому за матч набирала по 50 очок.

Так, мотивований на гру буде Лонцо Бол, так як доведеться грати проти свого молодшого брата, але в цілому втрати просто катастрофічні, тому шанси «пеліканів» зачепитися навіть за топ-10 Заходу фактично мінімальні.

Прогноз

У цій грі варто придивитися до перемоги господарів поля, так як втрати «Нью-Орлеана» дуже серйозні, щоб чинити гідний опір команді, яка націлена гарантувати собі місце в топ-10 Сходу. Вікторію «Шарлотт» цілком можна взяти з форою (-3,5) очка.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
02:00/10 тра
«Шарлотт» — «Нью-Орлеан»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі