«Шапекоенсе» – «Корінтіанс»: прогноз і ставка Вадима Скічка

03:00, 09 лип 2021
Матчем у Шапеко завершиться десятий тур Бразилейрао. На Арені Конда зустрінуться два проблемні колективи, але постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко має пораду стосовно переможця гри.

Чемпіон Серії Б, «Шапекоенсе», поки справляє гнітюче враження. Команда Жаїра Вентури одна з небагатьох, хто ще досі не перемагав. Тому не дивно, що «Вердао» засіли у зоні вильоту. З чотирьох попередніх ігор «Шапе» програли три та й зустріч із «Атлетико Паранаенсе» теж могли програти, якби не пізній гол Жеуваніо, до речі, колишнього гравця «Атлетико Паранаенсе». Наразі у Серії А складно знайти гіршу команду за «Шапекоенсе». На підтвердження цих слів – саме у клубу з Шапеко найгірша оборона чемпіонату.

До них у гості завітає теж небездоганний колектив. Однак, у «Корінтіанса» інша проблема – вони занадто часто грають унічию. Більше як у половині своїх ігор у Серії А вони не змогли виявити переможця. Разом із земляками з «Сан-Паулу» «Корінтіанс» наразі найбільш компромісні команди Бразилейрао. Тож коли, як не у протистоянні з непереконливим суперником, хай і на виїзді, класти край нічийному синдрому? Може «Корінтіанс» не вражає, але точно має впевненіший вигляд за «Шапекоенсе».

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Бразилія. Серія А
03:00/9 лип
«Шапекоенсе» - «Корінтіанс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі