«Шальке» – «Вердер». Прогноз Олексія Андронова

18:30/06 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Шальке» – «Вердер» у десятому турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Фелтінс-Арена» в Гельзенкірхені. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі «Кобальтові» легко впораються з суперником.

Я думаю, що «Шальке», вирішивши повністю своє завдання в Лізі Європи, всі сили кине на чемпіонат. Тепер Маркус Вайнцирль не ділитиме сили на два турніри. Цілком можливо, що в останніх двох турах Ліги Європи «Шальке» гратиме напівдублюючим складом. Треба підніматися в чемпіонаті. Якщо Вайнцирль не попаде в єврокубки, а завдання і зовсім – Ліга чемпіонів, ніхто його не зрозуміє. І вже не так важливо, як далеко пройде команда в Лізі Європи. Звичайно, можна пройти далеко, навіть виграти, але зараз на початку листопада рано про це говорити.

«Шальке» зараз буде гранично мотивований на ігри чемпіонату. «Вердер» – дуже хороший суперник для «Шальке». «Вердер» дуже невдало грає в обороні і не володіє побудованою грою. «Шальке» в будь-якому варіанті, в будь-якому складі буде фаворитом цього матчу. Думаю, «Шальке» виграє не в один м’яч, пропоную зіграти перемогу господарів з європейської форою (-1).

Ординар: Виграш
«Шальке» - «Вердер»
06.11.2016 18:30 ЕЕТ
Бундесліга 2016/2017. 10-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0