«Шальке» – «Майнц». Прогноз Олексія Андронова

18:30/23 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Шальке» – «Майнц» у восьмому турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Фелтінс-Арена» в Гельзенкірхені. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі «Кобальтові» візьмуть три очки.

Не буду тут далеко заглиблюватися в плані вибору ставки, будуть вибирати з простих варіантів. У «Шальке» гарний настрій після поїздки в Краснодар. Та й взагалі, на мій погляд, команда Маркуса Вайнцирля потихеньку вибирається з тієї ями, в якій вона опинилася на самому початку сезону. Настає той час, коли «Шальке» вже принаймні в домашніх матчах повинен демонструвати свій клас.

Якщо брати склад, то «Шальке» сильніший за «Майнц». Інше питання, що не вистачає зіграності, все-таки новий тренер прийшов, але потихеньку ситуація виправляється, справа йде на лад. Мені здається, що в цій зустрічі «Шальке» повинен здобути домашню перемогу. Коефіцієнт на такий варіант 2,0, досить непогано.

Ординар: Виграш
Бундесліга 2016/2017. 8 тур
18:30/23 жов
«Шальке» - «Майнц»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0