«Шальке» – «Боруссія» Менхенгладбах. Прогноз Олексія Андронова

18:30/02 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Шальке» – «Боруссія» Менхенгладбах в шостому турі німецької Бундесліги 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Фелтінс-Арена» в Гельзенкірхені. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі у гостей більш відчутні шанси на перемогу.

Звичайно, дуже велика спокуса поставити на чисту перемогу «Шальке», враховуючи, як стартувала ця команда в сезоні. Після п’яти поразок поспіль вона вже повинна виграти. А гравці у «Шальке» дуже серйозні. Програвати постійно «Шальке» не може. Але мені здається, що для «Шальке» зараз не найкращий момент, щоб на ходу шукати свою гру. І більш того, поки тренер ніяк не може впоратися з головною проблемою «Шальке» – відсутністю хорошої гри на флангах.

Менхенгладбах якраз володіє сильними фланговими гравцями. Серія Гельзенкірхена, звичайно, може перерватися, але, думаю, що максимум для «Шальке» – це нічия. Я пропоную на цей матч варіант, «перемога« Боруссії »Менхенгладбах – нічия – ставки немає». Коефіцієнт 2,15 просто прекрасний для такої ставки.

Ординар: Програш
Чемпіонат Німеччини 2016/2017. Бундесліга. 6 тур
18:30/2 жов
«Шальке» - «Боруссія» Менхенгладбах
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0