«Шальке» – «Баварія». Відеопрогноз Олексія Андронова

21:30/09 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Шальке» – «Баварія» в другому турі німецької Бундесліги впливу 2016-2017. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі обидві команди відзначаться голами і переможуть гості.

Всім привіт! Ми на Youtube-каналі «Рейтингу Букмекерів» і говоримо про матч, який буде відкривати черговий тур німецької Бундесліги. «Шальке» на своєму полі приймає «Баварію». Один з найбільш неприємних суперників для «Баварії», але не з точки зору гри «Шальке», а з точки зору відносини між командами. У якому б стані «Баварія» не перебувала, вона на ігри з Гельзенкірхеном завжди налаштовується дуже серйозно. Я не думаю, що винятком буде і ця історія.

У «Шальке» проблеми. Проблеми були і спочатку, коли команда входила в сезон. Зміна тренера і менеджера не могла не позначитися. Зараз з’явився Коноплянка, але він теж не в дуже хорошому стані, та й, може, не довірять йому в цій грі місце в основі. Я думаю, що «Баварія» повинна перемогти, але і «Шальке» повинен забити гол. Сама «Баварія» не пропускала ще ні в Суперкубку, ні в чемпіонаті. Можливо момент для цього настав. Так що вибираю ставку «обидві заб’ють і перемога «Баварії» з коефіцієнтом 2,87.

Ставте лайк, якщо ви згодні зі ставкою. Підписуйтеся на наш канал «Рейтинг Букемкерів» в Youtube і хорошої вам гри.

Ординар: Програш
«Шальке» - «Баварія»
09.09.2016 21:30 ЕЕТ
Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 2 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0