«Шахтар» Солігорськ – «Слуцьк». Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:30, 17 кві 2020
«Шахтар» не забиває три матчі поспіль. Загалом суха серія «Гірників» з урахуванням матчів усіх турнірів складає вже понад 270 хвилин. Цей жах має припинитися негайно, вважає постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Домашній матч проти «Слуцька» наче точка кипіння для «Шахтаря». У Кубку Білорусі все погано, а у чемпіонаті у двох попередніх іграх очки у «Шахтаря» відбирали відверто слабші за них колективи. Втім, посипати голову попелом Юрію Вернидубу та компанії не варто. У крайній зустрічі зі «Смолевичами» солігорці створили безліч моментів, але реалізувати не змогли жоден. Те саме було на виїзді з «Динамо» Брест у Кубку. Рано чи пізно ця кількість втілиться у якість. Як на мене, «Слуцьк» саме той опонент проти якого зручно атакувати.

«Слуцьк» пропустив у всіх без винятку матчах цього чемпіонату. Команда Віталія Павлова добре бігає вперед, але із захистом проблеми очевидні. Такий майстерний колектив, як у солігорців, має цим скористатися. Бажано навіть не раз, адже «Слуцьк» вже неодноразово демонстрував характер і повертався у гру. Відстань між Солігорськом і Слуцьком складає всього кількадесят кілометрів і це теж має позитивно вплинути на перебіг подій на полі. На «Будівельнику» буде на що подивитися.

Ординар: Програш
Вища ліга Білорусі
19:30/17 кві
«Шахтар» Солігорськ - «Слуцьк»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0