«Шахтар» – «Рома»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:55, 18 бер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Ліги Європи «Шахтар» – «Рома».

«Шахтар» розчарував у першій грі. «Гірники» якось по-пляжному на «розслабоні» вийшли на поле. Не простежувалося жодної ідеї в командних діях. Гра пройшла за сценарієм Фонсеки, а свій вони так і не пред’явили. Не було агресії, гідного супротиву. Як наслідок, були пропущені дуже легкі голи. Водночас «Шахтар» нічого особливого не створив попереду.

100% «Гірники» захочуть реабілітуватися вдома. Багато критики було на «Денісов ТБ». Підозрюю, що в команді буде чи була вже серйозна розмова.

Сподіваюся, що «Шахтар» прагне відігратися. Відквитати три голи буде складно. Хоча «Рома» прямо зараз не демонструє топ-рівень. Навіть «Вільярреал» серйозніший суперник. Не можу назвати італійців тренерською командою, в грі немає жодної родзинки. На мій смак «Рома» – кислувата, Фонсека не вражає.

Те саме можу сказати і про Каштру. Складається враження, що гравці вже просто стомилися від Луїша. Спеціалісти можуть відчувати цю енергетику навіть через телевізор. Хочу помилятися.

Прогнозую, що «Шахтар» обіграє «Рому» вдома, але не пройде далі.

Ординар: Програш
Ліга Європи
19:55/18 бер
«Шахтар» - «Рома»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі