«Шахтар» – «Дніпро-1»: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 12 лис 2023
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Шахтар» – «Дніпро-1».

Один із центральних матчів не тільки туру, а й всього першого кола чемпіонату України. «Дніпро-1» ділить лідерство разом із «Кривбасом», а «Шахтар» відстає на три очки, але має при цьому аж два матчі у запасі. Обидві команди розпочали сезон не надто вдало, але зміна тренера пішла на користь і «Дніпру», і «Шахтарю».

Після того як «Дніпро-1» провалився влітку в єврокубках, а команду залишив Артем Довбик, я від дніпрям нічого особливого не чекав. Максимум боротьбу за зону єврокубків. Але з Юрієм Максимовим команда заграла значно краще і виграла 7 із 8 останніх матчів. І якщо замінити повноцінно Довбик неможливо, то треба змінювати стиль гри і робити ставку на надійну гру в обороні. Поки це працює.

Про «Шахтар» багато говорити не варто. Маріно Пушич провів тільки три гри на чолі «Гірників», а його призначення вже виправдало себе. За один тиждень «Шахтар» обіграв спочатку «Динамо», а потім і «Барселону» у Лізі чемпіонів, створивши поки що головну сенсацію турніру. Найголовніше що можна вже помітити – наскільки більше організовано і дисципліновано почав грати «Шахтар» в обороні.

На що ж поставити? Маємо дві команди, які за останній час сильно додали саме у грі в захисті. Очевидно, що проти «Шахтаря» Максимов знову віддасть перевагу прагматичному футболу. А тому багато голів від цієї гри я не чекаю. «Тотал менше 3» – оптимальний варіант на цей матч.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
УПЛ. 14-й тур
19:00/12 лис
«Шахтар» – «Дніпро-1»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі