«Севілья» – «Реал Бетіс». Прогноз Максима Гіленка

21:30/12 січ '16

В 1/8-ій фіналу Копа Дель Рей жартівник-жереб подарував глядачам одразу три дербі. Найбільш впертим з них здавалося Дербі Севільї, але вже після першої гри питання про переможця майже не стоїть. Експерт «Рейтингу Букмекерів» і коментатор телеканалу «Футбол» Максим Гіленко вважає, що у матчі-відповіді «Бетісу» вдасться не зганьбитися вдруге поспіль.

Давненько не намагався вгадати точний рахунок матчу, а тут у мене є певне передчуття. Отож вважаю, що «Севілья» та «Бетіс» у вівторок зіграють внічию 1:1. Спробую підкріпити інтуїцію фактами.

Зараз, як ми знаємо, «Севілья» знаходиться на голову вище від «Бетіса» за рівнем складу, амбіціями та результатами. Тиждень тому у першій грі 1/8-ї фіналу «Біла Андалусія» перемогла затятого суперника 2:0. Але цей комфортний результат має певним чином розхолодити «Севілью», до того ж Унаї Емері ймовірно використає ротацію складу.

Пропоную також розглядати не лише матч тижневої давнини, а й зустріч 19 грудня. Тоді гра у рамках Прімери завершилися справедливою нічиєю 0:0. Тобто, в принципі «Бетіс» може боротися із «Севільєю». До того ж у понеділок команда отримала нового тренера – Пепе Меля змінив в.о. Хуан Меріно. Часто буває, що зміна тренера має миттєвий ефект покращення результатів команди.

Наразі «Бетіс» має жахливу серію із п’яти матчів, у яких команда не може забити й гола. Це має закінчитися якнайшвидше, чому б не у матчі проти не надто вмотивованого суперника?

Ось такі у мене припущення, які підказують мені поставити на точний рахунок матчу. Результат 1:1 William Hill оцінив коефіцієнтом 11.00.

Ординар: Програш
«Севілья» - «Реал Бетіс»
12.01.2016 21:30 ЕЕТ
Кубок Іспанії
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0