«Севілья» – «Атлетіко»: прогноз і ставки Роберто Моралеса

22:00, 04 кві 2021
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ла Ліги «Севілья» – «Атлетіко».

Головний матч туру. Традиційно важко уявити собі поточний стан гравців після паузи національних збірних. Начебто серйозних втрат команди не мають, окрім Яника Карраско у «Атлетіко». Судити матч буде Хесус Гіль, що найчастіше дає якусь адекватну картину.

«Севілья» грає у креативний футбол з максимальним використанням ширини поля. «Атлетіко» значно більш обережніший, ніж суперник, і завжди прагне мати перевагу на флангах.

Шість матчів поспіль «Севілья» не виграє у мадридців, якщо ж брати ігри тільки в чемпіонаті, то вісім. Чому б цій серії не перерватися. З міркувань обережності візьму господарів з форою (0). Також варто взяти гол андалусійців до перерви.

Ординар: Виграш
Прімера
22:00/4 кві
«Севілья» – «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Прімера
22:00/4 кві
«Севілья» – «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

VIP-програми
Викради тачку у Favbet
Букмекерська контора Favbet в культовому стилі розігрує 21 автомобіль. Для участі у щотижневому розіграші необхідно зробити ставку 100 гривень. Пропозиція діє з 16 лютого до 28 березня 2021 року.
104
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі