Серія А. Експрес від Юрія Шевченка

16:00/16 жов '16

Експресом на матчі восьмого туру Серії А ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

«Дженоа» Івана Юріча вдома приймає «Емполі». У тосканців цього сезону лише одна перемога, і – що куди гірше – два забитих м’ячі за сім турів. У гостях «Емполі» не забив в семи з останніх восьми матчів, а ось «Грифони» непогано себе почувають навіть без Леонардо Паволетті. За відсутності кращого бомбардира команди забивати почав син Дієго Сімеоне Джованні і приніс команді чотири очки за два тури. Отже тут ставимо на перемогу господарів, оскільки «Емполі» виглядає зовсім безпорадно. Коефіцієнт William Hill – 1.83.

«Кротоне» – єдина команда, яка ще не перемагала у цьому чемпіонаті їде в гості до «Сассуоло». «Нероверді» цього сезону виграли всі шість матчів на своєму полі, не пропустивши жодного гола (враховуючи ЛЄ та гру з «Пескарою», де команді була зарахована технічна поразка), а в минулому турі тричі забили «Мілану». Додаємо сюди, що оборона «Кротоне» – гірша в Серії А, і маємо ставку на виграш «Сассуоло» з європейським гандикапом -1 за 2.40 від William Hill.

Експрес: Програш
Серія А
16:00/16 жов
«Дженоа» - «Емполі»
Серія А
16:00/16 жов
«Сассуоло» - «Кротоне»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2