Серена Вільямс – Сімона Халеп. Відеопрогноз Ганни Чакветадзе

02:00, 08 вер 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Серена Вільямс – Сімона Халеп у чвертьфіналі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью -Йорку. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі виграє американка в двох партіях.

Вітання! Продовжуємо стежити за US Open і спостерігати за дуже цікавими зустрічами. До речі, завтра Серена Вільямс зіграє з гідною опоненткою Сімоною Халеп. Багато хто говорить, що Сімона змінила свою гру, стала грати в атакувальному стилі. Але, знаєте, мені здається, що такий стиль буде зручний Серені. Вона якраз не любить навпаки, коли грають м’яко. Пам’ятайте, в минулому році вона за рахунок цього і програла Вінчі. Постійно рвала темп італійка, і Серені було незручно.

Халеп буде плоско бити, і, швидше за все, Серена відповідатиме ще сильніше, у своєму неповторному стилі. Думаю, що американка виграє цю зустріч в двох сетах. Мене вразило те, як вона стала подавати. Настільки чисто зловила свій ритм, а з першої подачі вона може просто розривати своїх суперниць.

Боюся, що Халеп в негатив піде, якщо раптом у неї не буде виходити на всі сто відсотків, і Серена її дотисне.

Ординар: Програш
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. 1/4 фіналу
02:00/8 вер
Серена Вільямс - Сімона Халеп
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0