Серена Вільямс – Марія Шарапова. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 27 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Серена Вільямс – Марія Шарапова в 1-му колі US Open – 2019.

Привіт, дорогі друзі!

Хто б міг подумати, що вже в першому колі US Open доля зведе двох прекрасних спортсменок, чемпіонок – Машу Шарапову і Серену Вільямс. На US Open вони ніколи раніше не грали, але за особистими зустрічами Серена Вільямс веде з великим відривом.

Здається, що вона знову буде фаворитом у цьому протистоянні. Маша Шарапова останнім часом рухається по майданчику повільно, хоч вона і працює над своїми кондиціями. Є у неї в цьому моменті певні складності.

Серена теж набирає обертів і все ніяк не набере після народження дочки. Проте вона буде налаштована як зазвичай, а на Машу вона завжди налаштована видатним чином. По грі варто відзначити, що Серена непогано передбачає дії Шарапової, відмінно знає, куди вона буде подавати. Знає її улюблені комбінації, і по швидкості у неї є невелика перевага.

Швидше за все, Марія Шарапова в цьому матчі виграє менше 9 геймів.

Ординар: Виграш
US Open. 1-е коло
02:00/27 сер
Серена Вільямс - Марія Шарапова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0