Серена Вільямс – Марія Шарапова. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:45/26 січ '16

Відома російська тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Серена Вільямс – Марія Шарапова у чвертьфіналі жіночого одиночного розряду Australian Open, який відбудеться в ніч з понеділка на вівторок. Наш експерт вважає, що матч не буде простим для обох тенісисток.

Серена Вільямс - Марія Шарапова. Прогноз Ганни Чакветадзе

Серена Вільямс – Марія Шарапова. Прогноз Ганни Чакветадзе

Шансів у Марії Шарапової небагато. Так вважають букмекери. У матчі з Бенчіч Марія перемогла у двох сетах, але допустила дуже велику кількість помилок. Але при цьому не можна не відзначити, що вона зробила 21 ейс. Це, звичайно, дуже багато. Так добре Шарапова, напевно, ніколи не подавала. Було й 7 подвійних, але на цьому фоні вони меркнуть. Чи зможе Шарапова так само добре подавати в матчі з Вільямс, ми можемо тільки припускати. Упевненості в цьому немає.

В американки в останніх трьох колах взагалі не було ніяких складнощів. Вона намацала свій теніс, потужний, активний. Обіграти її, звичайно, неймовірно складно. Навряд чи це завдання здійсненне для Шарапової. Але, на мій погляд, певна боротьба в цьому матчі все-таки буде. Якщо чесно, мені вбачається рахунок 6:4, 7:5. А, можливо, буде і ще щільніша боротьба. Припущу, що в цьому матчі все-таки буде зіграно більше 20,5 геймів.

Ординар: Програш
Australian Open. Жіночий одиночний розряд. Чвертьфінал
03:45/26 січ
Серена Вільямс - Марія Шарапова
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0