Серена Вільямс – Кароліна Плішкова. Прогноз Ганни Чакветадзе

02:00, 09 вер 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Серена Вільямс – Кароліна Плішкова в півфіналі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з четверга на п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі з чешці вдасться затягнути зустріч.

Важкий, нервовий матч був у Серени Вільямс у четвертфіналі, вона поступилася в другій партії Сімоні Халеп, витратила більше зусиль, ніж Кароліна Плішкова, яка розгромила без всяких складнощів Ану Конюх. Багато непередбачуваного на нинішньому US Open. Думаю, і в півфіналах нас можуть чекати несподіванки. Серена, звичайно, фаворит, вона в будь-якій зустрічі фаворит. Але мені здається, що за рахунок потужної подачі Кароліна Плішкова зможе триматися в цій зустрічі, зможе, принаймні, брати гейми за рахунок цього компоненту.

Плішкова грає добре, додаткову впевненість вона отримала, обігравши Вінус Вільямс. І на прийомі вона може створювати проблеми, вміє вона щільно відправляти м’ячі на протилежну частину корту. Якщо у Серени будуть якісь проблеми з відсотком попадання, то їй доведеться витримувати потужні атаки Плішкова. Все-таки геймів 19,5 – це не так багато, Плішкова здатна вже як мінімум по 4 гейми за сет взяти.

Ординар: Виграш
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. Півфінал
02:00/9 вер
Серена Вільямс - Кароліна Плішкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0