Серена Вільямс – Агнешка Радванська. Прогноз Ганни Чакветадзе

04:30/28 січ '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Серена Вільямс – Агнешка Радванська у півфіналі жіночого одиночного розряду Australian Open, який пройде в ніч з середи на четвер. Наш експерт вважає, що Вільямс переможе без докладання максимальних зусиль.

Як же легко всіх обігрує Серена Вільямс… Водночас вона непередбачувана. Буває так, що все для неї складається здорово, але потім може взяти і програти сет. Але все-таки буду керуватися логікою. Припущу, що в цьому поєдинку буде зіграно менше 19.5 гейми. Боюся навіть уявити, хто може бути незручним суперником для Серени Вільямс, коли вона в хорошій формі.

Радванська буде багато бігати, витягувати якісь розіграші. Але м’яч у неї летить дуже повільно, як у дитячому садку. Діти з такою швидкістю грають. А тут Серена вийде зі своєю гарматною подачею. Якщо Вільямс не начудить, то в цьому матчі боротьби не буде. В особистих зустрічах 8:0. Лише два рази Агнешці вдалося хоч трохи поборотися – у фіналі Вімблдону, але на траві полька дуже непогано грає. А також ще був поєдинок в Канаді, де Радванській вдалося створити проблеми Вільямс – 7:6, 6:4.

Давно дівчата не грали. Але це нічого не змінює. Навіть Фрідзам на швидкості перегравала Радванську, поки вистачало сил. А тут – Серена. Вона повинна легко виграти.

Ординар: Виграш
Australian Open. Жіночий одиночний розряд. Півфінал
04:30/28 січ
Серена Вільямс - Агнешка Радванська
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0