«Сент-Етьєн» – «Тулуза». Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 15 вер 2019
«Сент-Етьєну» наступного тижня стартувати у єврокубках, а «Стефануа» вже три матчі не можуть перемогти. Команда Жислена Прентона відтепер буде під подвійним навантаженням, тож цікаво як «Сент-Етьєн» виглядатиме в подальшому. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вірить, що чорна смуга «Святих» позаду.

Принаймні «Сент-Етьєн» аж надто довго демонструє негативні результати. У двох попередніх іграх «Зелені» навіть не забили. Однак то було на виїзді, а тепер «Стефануа» повернуться на рідний «Жоффруа Гішар» і зрештою мають покласти край своєму вільному падінню. Вдома з рідною публікою ASSE діє натхненніше. У квітні вони перемогли тут «Тулузу» 2:0 завдяки двом раннім голам та й загалом «Сент-Етьєн» зазвичай успішно грає проти «Бузкових». Гадаю, саме час «Зеленим» аби відштовхнутися від підвалин турнірної таблиці та нагадати усім хто фінішував четвертим минулого сезону та хто за домашніми результатами поступився лише ПСЖ і Ліллю.

Чому я так багато приділяю увагу господарям? По-перше, вони справді не мають бути аж так низько у таблиці. По-друге, це майбутній суперник «Олександрії» у Лізі Європи. Ну і, по-третє, цього сезону «Сент-Етьєн» результатами не тішить, хоча у домашніх іграх зазвичай виступає переконливо. У двадцяти попередніх домашніх перемогах «Зелені» забивали щонайменше двічі. А якщо вони на «Жоффруа Гішар» відзначилися двічі, то не програють аж з травня 2012 року. «Тулуза» приречена? Ні, однак «Бузкові» не перемагають на чужих стадіонах аж із січня.

Ординар: Виграш
Ліга 1
18:00/15 вер
«Сент-Етьєн» - «Тулуза»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0