«Сент-Етьєн» – «Ліон»: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 03 жов 2021
Рональпійське дербі – це завжди вогонь. Незалежно від місця у таблиці, дербі священне для обох клубів з багатющою історією. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що у повних складах команди не дограють.

Останнє місце у таблиці. Це ганьба для клубу-рекордсмена за кількістю чемпіонств Франції. «Сент-Етьєн» нині у глибокій кризі. Без перемог з травня та п’ять поспіль поразок із загальним рахунком 3:13. Але може бути гірше. Якщо «Зелені» програють вдома у дербі – це буде остання крапля. Клод Пюель вже впритул до звільнення – попереду його вирішальна перевірка. Він вміє налаштовувати команду – два роки тому «Сент-Етьєн» теж приймав «Ліон» у дев’ятому турі, Пюелем так само були незадоволені, фаворитом так само був «Ліон», а переміг все одно «Сент-Етьєн». Переконаний, досвідчений наставник, знайде потрібні слова на цей надзвичайно важливий матч.

«Ліон» по-футбольному дуже переважає своїх опонентів. А ще «Олімпік» вже схопив три вилучення за вісім турів. Вони та «Лор’ян» лідери за вилученнями. У le derby, як у Франції називають зустріч «Сент-Етьєна» та «Ліона» постійно гаряче, втім попередні п’ять поєдинків були без червоних карток. Непорядок. Різниця у класі та агресивні вболівальники «Сент-Етьєна» мають вплинути на перебіг поєдинку. Франсуа Летексьє, до речі, той рефері, який охоче застосовує вилучення у своїй практиці.

Ординар: Виграш
Ліга 1
21:45/3 жов
«Сент-Етьєн» - «Ліон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
225
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі