«Сент-Етьєн» – «Лілль»: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 21 сер 2021
Жахливий початок сезону від «Лілля». Чинні чемпіони досі не перемагали, а минулого туру взагалі були розромлені командою свого колишнього наставника. За таких умов на перший план має вийти характер. Та чи зможуть його продемонструвати гравці на чолі з Жосленом Гурвеннеком? Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко, який коментуватиме цей матч на MEGOGO, рекомендує зосередитися на статистиці.

Не варто сперечатися з тим фактом, що «Лілль» сильна команда. Проте старт чемпіонату в них видався провальним. Колись чемпіони Франції таки прийдуть до тями, але чи станеться це ввечері суботи на «Жоффруа Гішар»? Тож за таких умов не рекомендую міркувати над долею протистояння, а звернути увагу на статистику яка добре характеризує команди. Пам’ятаєте той майже бездоганний «Лілль» Крістофа Гальтьє? Вони були невидовищні, але ефективні. Особливо на виїзді. Водночас у 2021 році «Лілль» виконав більше чотирьох кутових у виїзній грі чемпіонату лише у двох випадках з дванадцяти! Ось така характерна деталь. Цікаво, що три попередні візити до Сент-Етьєна були для «Лілля» «низовими» у контексті корнерів.

«Сент-Етьєн» Клода Пюеля, особливо вдома, не сідатиме глибоко в оборону. Навала на їхні ворота теж трапляється вряди-годи. У попередніх чотирьох іграх на «Жоффруа Гішар» суперники «Зелених» не подавали більше чотирьох кутових. Навіть надзвичайно вмотивований «Марсель», який у приїжджав сюди у травні. Тому мій висновок такий: як би не закінчилася зустріч «Сент-Етьєна» та «Лілля», «Доги» не матимуть надто багато кутових ударів.

Ординар: Виграш
Ліга 1
22:00/21 сер
«Сент-Етьєн» - «Лілль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
774
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі