Сенегал – Туніс. Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 14 лип 2019

«Левів Теранги» від самого початку називали одними з фаворитів змагань. Наразі вони за крок до фіналу та на папері у протистоянні з тунісцями мають більше шансів зіграти у вирішальній грі турніру. Такої думки притримується постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

По-перше, загальне враження від гри Сенегалу. Воно позитивне та з огляду на склад з Мане (один з кращих бомбардирів турніру, а якби реалізовував пенальті, то абсолютно точно був би кращим) Гує, Кулібалі, Сабалі та Ньянгом має можливість лише покращитися. Командна гра сенегальців на КАН-2019 справді заслуговує на відзнаку. По-друге, «Леви Теранги» ніколи у своїй історії не вигравали континентальну першість. Не віриться, але це факт. Найкращий виступ стався у 2002 році, коли Сенегал у фіналі по пенальті поступився Камеруну. Тоді, до речі, з пенальті схибив нинішній головний тренер сенегальців Аліу Сіссе. Отже мотивація у «Левів Теранги» буде захмарна. Не дарма Садіо Мане казав, що готовий поміняти перемогу у ЛЧ на перемогу на Кубку африканських націй.

Крім налаштування слід відзначити також той факт, що Сенегал вів гру у всіх без винятку матчах КАН-2019. Туніс же навпаки діяв від суперника. Зате «Орли Карфагену» досі не програли на турнірі жодного матчу. Гадаю тунісці діятимуть у своєму стилі, тобто максимально обережно. Тому якщо Сенегал і здобуде перемогу, то хіба що мінімальну.

Ординар: Виграш
КАН-2019
19:00/14 лип
Сенегал - Туніс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0