Сенегал – Бенін. Прогноз і ставка Олексія Андронова

19:00, 10 лип 2019

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Сенегал – Бенін в 1/4 фіналу Кубка африканських націй. Зустріч відбудеться в середу, 10 липня, в Каїрі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі сенегальці переможуть.

Збірна Беніну відноситься до відкриттів турніру. Неабияк вона вже всіх здивувала. Але мені здається, настає той етап, коли їй дуже важко буде протистояти суперникам, які максимально вмотивовані і при цьому мають певний досвід досягнення результату на цій стадії.

Сенегал, звичайно, для мене фаворит. Виходячи з тих розкладів, коефіцієнтів, які пропонують букмекери, потрібно ставити на перемогу Сенегалу з форою (-1). Думаю, одним м’ячем сенегальці не обмежаться, це просто небезпечно. У плей-оф потрібно завжди забивати другий м’яч, робити різницю в 2 м’ячі. Коефіцієнт – 1,73. Повернення передбачене. Тому це просто ідеальна ставка на цей матч.

Ординар: Повернення
Кубок африканських націй - 2019. 1/4 фіналу
19:00/10 лип
Сенегал - Бенін
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0