«Сельта» – «Севілья». Прогноз Максима Гіленка

21:30/11 лют '16

У четвер дізнаємося склад учасників фіналу Кубка Іспанії. Якщо шанси на камбек у «Валенсії» фантастичні, то у «Сельти» вони, скажімо так, примарні. Коментатор телеканалу «Футбол» і експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко керується тою самою логікою, що й у матчі «Валенсія» – «Барселона».

У кубковому матчі «Валенсія» – «Барселона» ще добу тому очікував на більш ніж резервний склад каталонців, а тому ставив на перемогу підопічних Гарі Невіла. За кілька годин дізнаюся, як все закінчилося.

Поки ж ті самі думки в мене є щодо матчу «Сельта» – «Севілья». Тиждень тому андалусійці перемогли 4:0, залишивши галісійцям суто теоретичні шанси на прохід. Враховуючи, що «Севілья» гратиме на виїзді, цілком ймовірно, що Унаї Емері навіть не візьме на гру багатьох важливих гравців. Починаючи з 14 лютого і протягом наступних 3 тижнів у його команди буде 7 дуже важливих матчі, тому саме час зекономити сили.

Тож сподіваюся, що бажання «Сельти» взяти реванш у невмотивованого суперника стане вирішальним. Моя ставка – перемога «Сельти», яку William Hill оцінив коефіцієнтом 2.80.

Ординар: Програш
Кубок Іспанії
21:30/11 лют
«Сельта» - «Севілья»
Ця ставка пройде?
Проголосували 5 людей
Пройде 80%
Не пройде 20%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0