«Саутгемптон» — «Тоттенгем». Прогноз Івана Громікова

17:00/19 гру '15

Прогнозом на матч «Саутгемптона» та «Тоттенгема» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

Серія «Шпор» без поразок завершилася минулого тижня неочікуваною невдачею в домашній грі з «Ньюкаслом». Але вона і не виглядає таким звершенням, якщо враховувати, що вісім матчів з чотирнадцяти в ній завершилися з нічийним результатом. Жодної трагедії не слід шукати у поразці від «Ньюкасла», який перевернув гру після перерви. Команда Почеттіно виглядала не так погано — краще казати про натиск суперника.

«Шпори» мають бути в порядку в грі з «Саутгемптоном». На жаль, своєї найкращої форми зараз не може показати команда Рональда Кумана, яка не вигравала в чотирьох останніх поєдинках. «Святі» забили в них всього три м’ячі, тому їхню основну проблему можна ідентифікувати. Атакувальні гравці «Саутгемптона» періодично втрачають свій ефект і не підтримують високий рівень протягом цілого сезону.

Це підходить для зазвичай надійного «Тоттенгема», який також прагнутиме перемогти в матчі чемпіонату вперше за цю зиму. Ставку на перемогу команди Почеттіно оберу обережно — з нульовою форою. Її дають з коефіцієнтом 1.95.

Ординар: Виграш
«Саутгемптон» — «Тоттенгем»
19.12.2015 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0