«Сассуоло» – «Рома». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/02 лют '16

Прогнозом на матч Серії А між «Сассуоло» і «Ромою» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com.

У минулому турі «Рома» виграла перший матч під керівництвом Лучано Спаллетті, впоравшись з «Фрозіноне» – командою з найгіршою обороною чемпіонату. Тренер «Вовків» назвав цю перемогу «визволенням», зазначивши, що вона зняла своєрідний психологічний блок з команди – Спаллетті сподівається, що тепер «джаллоросси» почнуть стабільно давати результат і вигравати частіше, ніж двічі за два місяці.

«Сассуоло» в турнірній таблиці відстає від римлян на п’ять очок – у «нероверді» був хороший шанс спробувати наздогнати «Рому», але вони також перебувають не в найкращій формі. Команда Еусебіо Ді Франческо не може перемогти вже чотири тури поспіль і вперше програла на своєму полі – стадіоні MAPEI, де двічі в Серії А приймали «Вовків» і в обох випадках поступилася, не забивши жодного гола.

Але прогрес «Сассуоло» у порівнянні з минулими сезонами очевидний, та й у столиці «нероверді» тричі відбирали у «Роми» очки. Навряд чи господарі стануть легкою здобиччю для приїжджого гранда, який спробує з перших хвилин зробити заявку на успіх. Ставка з коефіцієнтом 5,50 на те, що обидві заб’ють ще в першому таймі виглядає дуже привабливо, враховуючи рішучий настрій команди Спаллетті і те, що «Сассуоло» 65% своїх голів у нинішньому чемпіонаті провів до перерви.

Ординар: Програш
«Сассуоло» - «Рома»
02.02.2016 21:45 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0