«Сассуоло» – «Аталанта». Прогноз Юрія Шевченка

16:00/06 лис '16

Прогнозом на матч Серії А між «Сассуоло» і «Аталантою» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

З усіх команд Серії А «Аталанта» зараз знаходиться на найкращій формі. В останніх шести турах команда взяла 16 очок, вигравши п’ять разів і пропустивши ліше двічі. Після невпевненого старту, який мало не коштував Джан П’єро Гасперіні роботи, алленаторе знайшов оптимальний склад, зробив ставку на молодь, і результати значно покращилися.

У «Сассуоло» ситуація прямо протилежна. «Нероверді» чудово розпочали сезон, впевнено пройшли кваліфікацію до Ліги Європи, але участь у груповому турнірі та постійні травми суттєво впливають на виступи команд в чемпіонаті. За останні п’ять турів у «Сассуоло» лише одна перемога, а на тижні вони не змогли взяти три очки в матчі з «Рапідом», хоча на 85-й хвилині вели 2:0. Команда виснажена, і це красномовний аргумент на користь азартної «Аталанти» Гасперіні.

Можливо, в оптимальних умовах «Сассуоло» – більш класна команда, ніж бергамаски, але зараз усі козирі на руках у гостей. Ставлю на перемогу «Нерадзуррі» за 3.00 від William Hill.

Ординар: Виграш
«Сассуоло» - «Аталанта»
06.11.2016 16:00 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0