Sasha Zadorozhnii. Експрес на Лігу Європи

22:05/20 кві '17

Естафетна паличка в руках ,в якщо точніше ,ногах ,Ліги Европи .Матчі ввдповідь, не завжди бувають цікаві,так як багато команд хочуть втримати результат першої зустрічі .

Сельта команда досить стійка і бойова ,що свідчать виїздні ігри проти Шахтаря та Краснодара.
Обидва матча Сельта “засушила” і в самий відповідальний момент вистрилила гольовими атаками.
В першій зустрічі Генк забив два гола господарям і чого б не забити сьогодні двічі !?Не так все просто .Генк більше за все буде грати першим номером ,що для бельгійців є незвично,і якщо додати вміння Сельти ставити “автобус ” ,мені здається більше 2 голів Генк не заб’є .

Бешикташ проти Ліона.Тут також французи , їдуть в гості з перевагою в один м’яч що дає змогу спокійно контролювати хід гри .Турки підуть в атаку з перших хвилин і я не думаю ,що Ліон не буде готовий до таких подій .
Пропоную взяти 1 тайм ,так як в матчі відповідь стоїть вихід в наступний раунд і обережність командам не завадить .

Історія схожа ,на попередні .Бачимо Аякс ,який вийде на футбольне поле з кандикапом +2 м’яча ,і тут питання ,чи буде Нідерландська команда бігти вперед що сили !?
Шальке в домашніх стінах досить не погано грає ,але одна помилка у вигляді одного пропущеного гола ,поховає всі їхні надії .

Букмекери очікують зливу голів у всих матчах ,але як на мене командам є що втрачати і вони підійдуть до матчів з великою відповідальністю.

Експрес: Виграш
+1269₴
22:05/20 кві
Генк - Сельта
22:05/20 кві
Бешикташ-Ліон
22:05/20 кві
Шальке - Аякс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0