«Сантос» – «Фламенго»: прогноз і ставка | Зустріч з максимально конкурентним підтекстом

01:00, 03 лип 2022
У серії А гряде 15-й тур, в якому пропонуємо глибше поринути в протистояння на «Віла Бельміро». Чекаємо на рівний бій двох рівних суперників.

Для «Сантоса» настав не найсприятливіший відрізок сезону. За останні одинадцять офіційних матчів було здобуто лише одну перемогу (в гостях над аутсайдером «Жувентуде» 2:1). Більше того, у рамках серії А «риби» востаннє перемагали в рідних пенатах аж 9-го травня. Опонентом також виступив колектив із зони вильоту в особі «Куяби». За великим рахунком, можна посилатися на те, що представники Сан-Паулу грають на три фронти й усьому виною щільний ігровий графік, а сама ж команда за своїм рівнем – типовий середняк елітного дивізіону.

Стосовно «найбажаніших у Бразилії», як їх полюбляють називати в цій країні, тут також має місце гра на три фронти (місцевий кубок, південноамериканський та внутрішня арена). Одне можна сказати точно, «Фламенго» відноситься до безкомпромісних команд, длоя котрих «або пан, або пропав». Звідси й кількість поразок у «червоно-чорних», в ході нинішньої першості значиться більше, ніж перемог. Дев’ятий рядок та місце в середині таблиці виглядають абсолютно закономірним підсумком для колективу Дорівала Жуніора.

Що стосується підсумку зустрічі, напрошується нічия, особливо дивлячись на результати господарів. З іншого боку, в якості ставки найбільш надійним варіантом проглядається обмін голами. Тільки за останні вісім матчів в поєдинках за участю «Сантоса» шість разів ця ставка мала місце бути, тоді як «Фламенго» саме у виїзних іграх слідує тенденції обопільного взяття воріт (7 з 10 за крайній гостьовий відрізок). Тож чому б і в прийдешньому протистоянні не зробити упор на дану пропозицію від букмекерів?

Ординар: Виграш
Бразилія. Серія А
01:00/3 лип
«Сантос» - «Фламенго»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі