«Сандерленд» — «Вотфорд». Прогноз Івана Громікова

17:00/12 гру '15

Прогнозом на гру «Сандерленда» та «Вотфорда»  ділиться Іван Громіковвідомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

«Вотфорд» переважає «Сандерленд» в усіх лініях, і результати команди Кіке Санчеса Флореса говорять самі за себе. Іспанець тактично налаштовує підлеглих під кожного суперника, а в парі Ігало — Діні має один з найкращих дуетів форвардів в Прем’єр-Лізі. Втім, в найближчій грі я віддам невелику перевагу «Сандерленду», якій поки навіть не покинув зону вильоту.

По-перше, «Чорні Коти» мають на чолі саме того тренера, який здатен перегравати опонентів тактично. Сем Аллардайс швидко привів до ладу результати аутсайдерів: окрім розгрому від «Евертона», «Сандерленд» не провалився жодного разу. Команда з півночі Англії виграла два з трьох останніх матчів (обидва — сухо), і була досить небезпечна в поразці від «Арсеналу». Що казати, якщо Арсен Венгер знайшов слова похвали для команди Великого Сема!

З «Вотфордом» просто бути не може за визначенням, але я трохи ризикну та поставлю на перемогу «Сандерленда». Щоправда, зі страховкою та нульовою форою: за цю ставку пропонують коефіцієнт 1.95.

Ординар: Програш
«Сандерленд» — «Вотфорд»
12.12.2015 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0