«Сандерленд» – «Мідлсбро». Прогноз Івана Громікова

15:30/21 сер '16

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Сандерлендом» та «Мідлсбро» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Цю гру можна вважати дербі, особливо для «Мідлсбро», у якого немає такого сильного подразника, як «Ньюкасл». Тому це перший великий поєдинок для підопічних Айтора Каранки після виходу у Премˋєр-Лігу, а також перший домашній матч для Девіда Моєса у Сандерленді. Боротьби буде достатньо, і навряд чи одній з команд вдасться здобути легку перемогу.

Насправді, важко визначати до гри, хто саме має більше шансів перемогти. «Мідлсбро» суттєво оновився влітку, і поки можна лише гадати, на що претендуватимуть новачки. Перша нічийна гра у розумінні цього не допомагає. «Сандерленд» вже кілька років не перемагає у серпні, але чи має це значення зараз? Проти «Ман Сіті» «Чорні Коти» виглядали солідно, граючи від захисту, та могли взяти одне очко. Але я не думаю, що цей стиль підійде для гри проти «Мідлсбро».

Якщо враховувати, що обидві команди у першому турі як забивали, так і пропускали, то я бачу логічним поставити на це у цій грі. На «обидві забˋють» дають коефіцієнт 2.0. На мій погляд, чудовий вибір в таких умовах.

Ординар: Виграш
АПЛ
15:30/21 сер
«Сандерленд» - «Міддлсбро»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0