Сан-Марино – Росія. Прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 19 лис 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Сан-Марино – Росія в кваліфікації Євро-2020.

Я вважаю, що на такі матчі робити ставки якось навіть непристойно. Співвідношення сил абсолютно очевидно. Але завжди є ризик, що велика збірна не захоче себе сильно обтяжувати. Гравці будуть берегти себе, щоб не отримати травму. Все-таки матч ніякого значення не має. Може бути, матч щось значить для Артема Дзюби, який вимагає Камбоджу в суперники і всіляко показує, що хоче стати найкращим бомбардиром збірної Росії в її історії. Але навіть Дзюба навряд чи поодинці здатний обіграти Сан-Марино з різницею в шість м’ячів.

Дуже уважно вивчивши лінію, я вибрав єдину можливу ставку, на мій погляд. Все інше – спроба грати на рулетці. Росія з форою (-5), а коефіцієнт 1,81. Якщо вони чотири м’ячі забивали іншим суперникам, то вже Сан-Марино здатні забити як мінімум чотири, а швидше за все 5 або навіть шість. Вірю в Дзюбу. Як мінімум він буде як слід вмотивований.

Бери участь у конкурсі «Уікенд тур» на 30 000 гривень!

Ординар: Повернення
Євро-2020. Відбірковий етап
21:45/19 лис
Сан-Марино - Росія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0