«Сампдорія» – «Дженоа»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 30 кві 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Серії А «Сампдорія» – «Дженоа».

Генуезьке дербі як квінтесенція сезону для обох команд. «Сампдорія», так само як і «Дженоа», на волосинці від пониження у класі. Це могло бути українське протистояння Супряги та Шевченка. Але жодного з них у матчі ми напевно не побачимо.

Нападник взагалі не користується довірою у своїй команді і навряд чи отримає бодай хвилинку ігрового часу у надзвичайно важливому і принциповому поєдинку. Ну, а тренера вже давно немає в італійському футболі.

Попри бойовий статус дербі, феєрія футболу у Генуї навряд чи вийде. Господарі зводитимуть все до обережної гри. І якщо їм вдасться задати їй тон, що швидше за все і буде, то вона так і вийде малорезультативною. Насамкінець до свого прогнозу додам статистику цього сезону, в якій на двох у «Сампдорії» та «Дженоа» аж 27 матчів, в яких вони не змогли забити бодай раз.

Усе зводиться до того, що ми станемо свідками горе атакувального футболу. Це якщо після прочитаного у вас знайдеться бажання вмикати цю гру.

Ординар: Виграш
Серія А
19:00/30 кві
«Сампдорія» – «Дженоа»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
364
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі