Саманта Стосур – Каролін Гарсія. Прогноз Ганни Чакветадзе

10:30, 03 лис 2016
Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Саманта Стосур – Каролін Гарсія в другому турі групи 1 підсумкового турніру року WTA, який проходить в китайському Жухай. Зустріч відбудеться вранці в четвер. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі француженка здобуде перемогу.

Дуже важко оцінювати даний матч. Справа в тому, що Стосур після US Open взагалі ні сету не виграла. І в середу вона в одну хвіртку програла Йоханні Конті. Гарсія теж не дуже здорово грала восени, але якісь матчі вигравала, проходила стартові раунди. Але при цьому Гарсія дуже хотіла виграти підсумковий турнір WTA в парі, але не вийшло. Останнім часом вона тренувалася для пари з Младенович. Не знаю, як вона зараз готова грати в одиночному розряді. Але у неї є злість після того, як вони з Младенович програли. Хочеться реабілітуватися.

Стосур зараз взагалі слабо грає, допускає масу помилок. Мені здається, що у неї проти Гарсії шансів замало. Грають вони обидві в атакувальній манері. Але Саманта зараз готова дуже погано. Її помилки переважать. Француженку сама завжди багато помиляється. Але мотивація у неї більш серйозна. Ставлю на Каролін.

Ординар: Виграш
Турнір WTA Elite Trophy. Група 4. 1-й тур
10:30/3 лис
Саманта Стосур - Каролін Гарсія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0