Салернитана – Кремонезе. Прогноз від Рівненко Андрія.

18:30/19 лис '17

Салерно. Місто в яке завжди хочеться повертатись та зранку спостерігаючи за чайками на морі, скоштувати гарячий джемовий круассан з капучино. Потім сісти на катер та відправитись в подорож по неймовірно красивому Амальфитанському узбережжі. Більшість туристів саме так і розпочинає свій день, а для місцевих жителів ранок розпочинається з ознайомленням спортивних видань. Місто мріє щоб їх команда повернулась в еліту італійського футболу. Тим не менш, конкуренція занадто велика і теперішній склад навряд чи готовий вирішувати подібні завдання.

Салернитана в другі половині минулого сезону демонструвала якісний футбол. Тому після закінчення першості, більшість ключових гравців покинули розташування команди. Тим не менш, новий чемпіонат «гранатові» розпочали вдало. За 14 стартових тура всього одна поразка.

Сьогодні до Салерно прибуває новачок Серії Б, Кремонезе. Команда, яка в міжсезоння практично змінила весь склад і поповнилась доволі добрими виконавцями по міркам цього дивізіону. По ходу сезону вони вже не одноразово довели, що фаворитів не бояться та грають проти них в атакуючий футбол. Тому і сьогодні, проти господарів, які не вражають надійністю в обороні, будуть грати агресивно.

Ординар: Повернення
18:30/19 лис
Салернитана - Кремонезе
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-1500₴
18:30/19 лис
Салернитана - Кремонезе
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0