Сальваторе Карузо – Аслан Карацев: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

04:00, 10 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Сальваторе Карузо – Аслан Карацев у 2-му колі турніру «Мастерс-1000» в Індіан-Веллсі.

Чесно кажучи, не думаю, що Карацеву дістався дуже легкий суперник для старту турніру. Аслан останнім часом грає нестабільно, фізично виглядає не так чудово, як у першій частині сезону. А багато у нього зав’язано саме на фізиці, роботі ніг. Коли з цим проблеми, то й впевненість пропадає, божевільні удари перестають проходити. А Карузо тут наробив шуму у кваліфікації – дуже яскраво та впевнено перемагав, перше коло теж пройшов на одному диханні. Він з тих італійців, хто на харді виглядає навіть краще, ніж на повільних кортах. Він досить щільно пробиває, при цьому непогано м’яч контролює. З рухом все теж в порядку.

Я б тут поставила на те, що Карузо виграє партію. Він уже в ритмі цього турніру, відчув погодні умови. Аслану буде важко в вітер зловити свій теніс. Буде багато зривів.

Ординар: Програш
Турнір ATP. Індіан-Веллс. 2-е коло
04:00/10 жов
Сальваторе Карузо – Аслан Карацев
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
247
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі