«Сакраменто» — «Клівленд»: прогноз і ставка. «Королі» розправляться з «кавалеристами»

05:00, 28 бер 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Сакраменто Кінгс» прийме «Клівленд Кавальєрс».

«Сакраменто»

«Королі» серйозно налаштувалися на потрапляння до плей-оф. Ще зовсім недавно вони були серед аутсайдерів, але після п’яти перемог в минулих шести зустрічах цілком можуть сподіватися на потрапляння до топ-8. «Кінгс» не просто скористалися легким календарем, команда дійсно непогано діє особливо в атаці, але і не провалюється по ходу матчу.

Всі ключові гравці зараз в строю і діють дуже пристойно, тому і результат перспективний. Вдома «Сакраменто» виграв чотири матчі поспіль і це після серії з шести поразок. Варто зазначити, що вже 10 матчів поспіль «Кінгс» в рідних стінах набирають не менше 110 очок, а майбутня гра пройде проти дуже слабкою в плані атаки команди.

«Клівленд»

«Кавальєрс» вже про плей-оф не особливо думаю. Приводу для цього немає, оскільки команда після серії з чотирьох поразок чергує перемоги і програші. Напередодні в гостях «Кавс» нічого не змогли зробити з «Лейкерс», які грають без Ентоні Девіса і ЛеБрона Джеймса.

Відзначимо, що «Клівленд» провів вже другий матч без свого лідера Колліна Секстон. Участь його в матчі з «Сакраменто» поки під питанням. У будь-якому випадку «Клівленд» не вражає ні стабільністю, ні завзяттям, ні своєї міццю. Склад слабкий з обмеженою кількістю яскравих персоналій.

Прогноз

Зовсім нещодавно команди в Клівленді провели перший очний матч, в якому «Кінгс» без проблем розправилися з суперником. Зараз команди знаходяться в різних станах. «Сакраменто» — на куражі, а «кавалеристи» — втомлені після похмурої поразки.

Нагадаємо, що «Кавс» проведе другий матч за два дні, що може позначитися на фізичній готовності давати відсіч, а «королі» вийдуть на паркет відпочивши і з думками про продовження серії перемог. У цьому випадку навіть фора (-6) очок на «Сакраменто» виглядає не такою вже й великою.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
05:00/28 бер
«Сакраменто» — «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі