Ризик дня. «Хетафе» – «Алавес»: граємо коефіцієнт 3.70

22:00, 18 січ 2019
Грає

Після кубкових баталій нарешті до нас повертається Прімера. Відкривати двадцяти тур буде поєдинок сусідів по турнірній таблиці «Хетафе» проти «Алавеса». Вкотре букмекери не вірять у гостей, хоча ті наразі демонструють досить високі результати. Наша рубрика пропонує скористатися такою недооцінкою «Алавеса» і зіграти розхідну позицію за приманливий коефіцієнт 3.70.

«Хетафе» відстає від «Алавеса» на чотири бали. Варто сказати, що обидві команди цього сезону приємно дивують усіх спеціалістів. Мало хто очікував побачити ці команди на п’ятій та шостій сходинці на екваторі Прімери. Більше того, обидва колективи ставлять перед собою завдання зберегти або ж при нагоді покращити теперішні результати. Зрозуміти їх можна – участь у єврокубках наступного сезону додасть прибуток до командних скарбничок та дозволить серйозно підсилитись.

Тепер розберемо форму сьогоднішніх суперників. Тут потрібно віддати фізичну перевагу саме «Алавесу», як на мене. Підопічні Абелардо вилетіли із Кубка Короля і не мали матчу на тижні. А от «Хетафе» лише п’ятнадцятого січня провів складний виїзд до «Вальядоліду», де зумів утримати мирову 1:1 та пройти до 1/4 фіналу. І тут через три дні відразу гра чемпіонату проти непростого суперника. Переконаний, Бордаласу не уникнути вимушеної ротації складу. Через це перевагу у фізичних кондиціях автоматично отримують футболісти основи «Алавеса».

У гостях цього сезону «Пожирачі бобів» не відзначалися лише у трьох зустрічах, дві з яких на полях «Барселони» та «Атлетіко Мадрид». Крім того, на полі «Хетафе» «Алавес» забивав постійно минулого сезону та у першій очній дуелі на полі басків. «Хетафе» – неприємний суперник для фаворитів, але не для рівних собі опонентів. Саме проти «El Glorioso» їм особливо складно грати: лише одна перемога у попередніх п’яти очних зустрічах. І не забуваймо про втому гравців основи «Городян» після кубкового поєдинку.

Враховуючи усі вищенаведені факти, пропоную зіграти ставку із можливим поверненням, а саме: «інд. тотал «Алавеса» більше 1» за коефіцієнт 3.70 від БК «Парі-Матч». Вважаю даний маркет надзвичайно зручним для нашої рубрики. «Алавес» спробує зберегти своє високе п’яте місце у лобовій зустрічі проти прямого конкурента, якому доведеться грати виключно на перемогу.

Ординар: Програш
Прімера, 20-й тур
22:00/18 січ
«Хетафе» – «Алавес»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0