«Русенборг» – «Валюр». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:45/18 лип '18

Вчора з ЛЧ вже на першій стадії кваліфікації вилетів завсідник єврокубків АПОЕЛ, а сьогодні на межі цього перебуває «Русенборг». Норвежці невдало з’їздили до Рейк’явіка де поступилися місцевому «Валюру». Але у «Русенборга» на відміну від АПОЕЛа виїзна поразка була мінімальною – 0:1. Отже цілком зрозуміло, що вдома, на «Леркендалі» тронхеймці спробують поставити на місце зухвалих ісландців. Так зокрема вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Виліт нікосійського АПОЕЛа має додатково мотивувати «Русенборг». Ну не може легендарний клуб так просто взяти і вилетіти на першому ж раунді кваліфікації! «Валюр» у кваліфікаціях єврокубків ніколи раніше далі другого раунду не проходив, а тут може одразу ж подарувати таку гучну сенсацію. Досвід тут точно на стороні господарів, як і рівень футболістів – сумарна ціна гравців «Русенборга» майже у шість разів перевищує вартість їхніх ісландських суперників. Нехай цей прогноз буде аж надто суб’єктивним, проте команда у складі якої є гравці ґатунку Бендтнера зобов’язана проходити перший раунд кваліфікації.

Беручи до уваги результат першого матчу норвежцям вдома необхідно забивати бодай двічі та намагатися не пропустити. Різниця у два м’ячі гарантує їм вихід до наступного раунду та відсутність головного болю у вигляді екстра-тайму. Якщо «Русенборг» реалізовуватиме свої нагоди ліпше за АПОЕЛ, то ще однієї гучної сенсації не станеться. Домашній стадіон і єврокубковий досвід – ось два кита на яких тронхеймці мають поплисти далі. Ну і про третього «кита» Бендтнера не забуваймо.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. 1-ий кваліфікаційний раунд
20:45/18 лип
«Русенборг» - «Валюр»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0