Рупольдинг. Жінки. Естафета. Прогноз Олександра Золотогорського

12:00/17 січ '16

Постійний експерт «Рейтинга Букмекерів», спортивний журналіст телеканалу «2+2» підсумував другий по черзі етап Кубка Світу з біатлону в Рупольдингу. Завершаться змагання жіночою естафетою. І є підстави вірити в українську команду. 

Нас очікує захоплююча естафета. Ще й хоча б тому, що великі шанси на високе місце мають в ній українські спортсменки. Я запропоную три ставки. Одну авантюрну і ризиковану з дуже великим коефіцієнтом. Почну з неї.

Думаю, що українки цілком можуть перемогти. І справа тут не в патріотизмі. Це розрахунок. З коефіцієнтом 6 на Winline таке треба грати. Зараз розпишу детально.

Явний фаворит – Німеччина. Але вкотре, на мою думку, її переоцінюють. Минулого разу ми вже цим скористалися, коли зіграли проти німкень поле їхніх конкуренток. Зараз варто звернути увагу саме на Україну. Адже інші конкуренти просідають. В бойовому складі Норвегія – але її бойовий склад напевно не може боротися  за золото, Екхофф – чудова фінішерка, але може припуститися фатальних помилок на стрільбі. Італія виступає без Санфіліппо з двома тихоходками у складі. У Чехії не бігтиме Соуклова, там взагалі проблема на проблемі. Франція – без Дорен Абер. В Росії просідають всі крім Подчуфарової. За таких розкладів я навіть зверну увагу на міцну польську команду, але про це згодом.

Отже, вирішили – проти Німеччини граємо саме Україну. В цьому є великий ризик, але і сенс. Тепер про Німеччину. Не бігтиме Хільдебранд (якщо б вона виступала – не сумнівався би в їхній перемозі). У німкень є два слабких місця. Ванесса Хінц на відміну від інших партнерок по команді достатньо багато помиляється і не дуже швидко біжить. Але найголовніше, що за баварської погоди (можливий сніг, вітерець і мороз) цілком на штрафне коло може відправитися Міріам Гьосснер. Не зовсім вона командний гравець. Дуже швидко, але стріляє неймовірно нестабільно.

Звичайно, Німеччина – явний фаворит. І 4 етап Дальмайєр – це дуже сильно. Але якщо хочете ризикнути, впіймати джекпот, зіграйте Україну. Чому б не повірити в олімпійських чемпіонок? Перший етап ­– Вавринець. Тут нічого страшного. Вона – чудовий стрілок. І на найменш конкурентному етапі нічого не програє. Далі – три переставний олімпійської четвірки. Валя Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна. Сподіваюся, що наш капітан на відміну від масового старту зможе провести таке вже типове для неї, дуже швидке останнє коло.

А якщо не хочете ризикувати, візьміть Україну в трійці, або навіть краще – Україну проти Італії за 1.57. Алексія Рюнггальдьє замість Федеріки Санфіліппо – це аж ніяк не підсилення. І попри те, що вона у неспортивному житті поліцейський – суперниці не зупинятимуться на вимогу.

Остання ставка – проти Чехії. Польща виступатиме в дуже рівному, конкурентному складі. Чешки мають ризик за ризиком на кожному етапі. Ландова у цьому сезоні виступає жахливо. Харватова – лижниця, вона може забігти на штрафне коло і не одне. Віткова в мас-старті провалилася, схоже вона у функціональній ямі. Граємо Польщу за 1.66.

Ординар: Виграш
Кубок Світу з біатлону
12:00/17 січ
Рупольдинг. Жінки. Естафета
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок Світу з біатлону
12:00/17 січ
Рупольдинг. Жінки. Естафета
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок Світу з біатлону
12:00/17 січ
Рупольдинг. Жінки. Естафета
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0